Providing you the best range of silk printed stole and modal jamawar stole with effective & timely delivery.
₹ 900 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Silk |
| Print Type | Digital Print |
| Pattern | Printed |
| Occasion | Daily Wear, Casual Wear |
| Length | 200 Cm |
| Width | 70 cm |
| GSM | 50–80 GSM |
| Brand | Gaah Exports |
| Wash Care | Handwash |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 900 / Piece Get Latest Price
| Silk Type | Pure Silk |
| Fabric | Silk |
| Pattern | Printed |
| Design | Printed |
| Occasion | Casual Wear |
| Color | Blue |
| Length | 180 cm |
| Width | 70 cm |
| Weave | Plain Weave |
| Brand | Gaah Exports |
| Type | stole |
| Size | Medium |
| Packaging Type | Packet |
| Wash Care | Handwash |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 800 / Piece Get Latest Price
| Fabric | modal |
| Weave | Jamawar |
| Pattern | Paisley |
| Craft | Woven |
| Size | 70x200cm |
| Occasion | Casual Wear |
| Wash Care | Machine wash |
| Brand | Gaah Exports |
| Country of Origin | Made in India |
| Jamawar Stole | Antiq design shawls |
Minimum order quantity: 50 Piece
Mohammad Hussain (Prop.)
Gaah Exports
C-126, Lajpat Nagar-1, Basement
New Delhi - 110024, Delhi, India